Sanremo’da serbest stilde Fedez, Gianluca Vialli’yi anıyor

SeviYorum

New member
19 Eki 2020
721
0
0
“Kanser oldum / gerçekten sert bir adam gibi televizyona çıktım ve ağladım / bana kimin güç verdiğini düşünürsem yukarı bakarım / bu aşamaya getirdiğim Gianluca’nın hatırasıdır”. Bu çubuklarla, “Serbest Stil”inde, Fedez arkadaş hatırladı Gianluca Vialli6 Ocak’ta 59 yaşında ikinci akşam saatlerinde hayatını kaybetti. San Remo Festivali. Rapçinin bakanlar Bignami ve Roccella’ya (ilki SS üniformalı genç bir adam olarak fotoğraf için, ikincisi kürtaj karşıtı açıklamalar için) ve Codacon’lara saldırdığı sert bir şarkının en dokunaklı anı.

Vialli’den Fedez’e çağrı

Fedez ve Vialli arasında, hayatlarının en zor anında, hastalıkta doğan bir dostluk vardır. Onları birleştiren acıydı. Sanatçı, doktorların koyduğu teşhisi kamuoyuna açıklamıştı: pankreas kanseri. Eski Juventus, Sampdoria ve Chelsea oyuncusunu alıp götüren aynı kötülük. Vialli, sahada olduğu gibi gerçek bir kaptan olarak geçen Mart ayında Fedez’e telefon ederek ona güç ve cesaret verdi. Deneyimlerini paylaşmak ve mümkün olan tüm sıcaklığı iletmek. Şarkıcının her zaman kalbinde taşıyacağı bir jest. “Birkaç gün öncesine kadar birbirimizi tanımıyorduk bile – rapçi hemen Instagram’da anlatmıştı – sonra ameliyattan birkaç gün önce zor unutacağım bir telefon görüşmesi. Umarım sizin gibi insanlara biraz destek verebilirim. benimle yaptı, çok teşekkür ederim, kalbimle”.

Fedez, bakan yardımcısı Bignami’ye karşı: Sanremo’da Codacon’lara da saldıran rapçinin politik özgürlüğü

Spettacoli yazı işleri ekibi tarafından

08 Şubat 2023

Fedez: “Vialli bana hastalıkla savaşma gücü verdi”

Yakın arkadaşı Roberto Mancini ile omuz omuza şampiyonluk kazanan Avrupa şampiyonu milli takımının eski delegasyon başkanının vefat ettiği gün Fedez, Instagram canlı yayınında “benim ağlamadığım biriyle telefonda hiç ağlamadığını” itiraf etti. Bilmiyorum ama o an kendi acımı kim bilebilirdi.Gereksiz ama inanılmaz bir el uzattı bana.İkimiz de iki farklı patoloji için aynı ameliyatı olduk.Birbirimizi görmeliydik, fotoğraf çektirmeye söz vermiştik. yara izi”. Mümkün değildi, Vialli dokuz ay sonra ayrıldı. Ve böylece Fedez, Sanremo’nun on milyon izleyicisinin önünde onu anarak ve kendisini sanatçının ve tüm ailesinin gözünde büyük yapan bu küçük jesti için ona teşekkür ederek saygılarını sunmaya karar verdi.

Başkalarına örnek olarak ilham verebilen bir şampiyon olan Vialli

kaydeden Paolo Condo

06 Ocak 2023

konular