Garip çift Balotelli ve Salvini: “Ortak fikirlerimiz var” – Futbol

SeviYorum

New member
19 Eki 2020
720
0
0
Biraz tuhaf bir çift. Yıllardır basında esprilerle, yanıtlarla çatışıyorlar. Bu nedenle canlı yayına bağlı olduğunu görmek hemen özellikle etkili oldu. Matteo SalviniAvrupa seçimleri için seçim kampanyasında, Ayrıca Mario balotelli. Eski milli takım pivotunun, Kuzey Ligi oyuncusunun paylaşımlarına “Bu adam gerçekten politikacı mı?” diye yorum yaptığı yıllar çoktan geride kaldı. Bugün Mario bakış açısını tersine çevirdi.

Balotelli, Salvini'nin canlı yayınını takip ediyor

Bağlantılı olduğunu gördüklerinde çoğu kişi şaşırdı. Hatta birisi ona ne yaptığını, kendisini en çok eleştirenlerden birinin “saha içinde veya dışında örnek teşkil edecek bir kişi olmadığını” söyleyen sözlerini neden takip ettiğini sormak için mektup yazdı. Ancak akıntıya karşı yüzmeye alışkın olan Balotelli bu sefer de şaşırtıcıydı: “Hiç oy vermedim”, Mario'nun ısrarla vurguladığı gibi, “ve geçmişte Matteo'yla çatıştım”, ikinci, neredeyse gereksiz açıklama, sırf bu yüzden. unutkan. Ancak bunu bir itirafla sürdürdü: “Ama dürüst olmak gerekirse, onunla pek çok ortak fikrimiz var” diye yazdı bir takipçisine, bu beklenmedik kombinasyon karşısında hayrete düştü.

Balotelli: “Avrupa'yı takip edenler İtalya'yı sevmiyor”

Peki Avrupa seçimlerine aday olan bir partinin lideriyle hangi ortak noktalara sahip olabilirsiniz? Vannaccisomatik özelliklerinin buna göre Paola Egonu “İtalyanlığı temsil etmiyorlar”. Sonuçta Salvini'nin kendisi bile, Balotelli'yi çok ilgilendiren bir konu olan göçmenler konusundaki aşırılıkçı tutumlarını defalarca dile getirdi. Ancak eski siyasi rakibiyle bir yakınlık keşfetti. Temalarınız neler? İtalyan forvet, mevcut seçim kampanyasına bir bakışta şöyle dedi: “Avrupa'yı takip edenler gerçekten İtalya'yı sevmiyor”. Bir zamanlar Salvini'ye yanıt veren ve şöyle demişti: “Bu noktada bana oy verin”: kim bilir, belki de ciddi değildi.