Annesi Zaniolo konuşuyor: “Roma, Nicolò’ya ihanet etti” – Football

SeviYorum

New member
19 Eki 2020
721
0
0
Konferans Ligi’ni kazanmanın sevincinden son yıllarda en çok tartışılan vedalara. Hikaye arasında kötü bir şekilde sona erdi. Roma ve eski şampiyonu, Nicolo Zaniolopazarın son günlerinde kaçan galatasaray. Ancak pembe dizi henüz bitmedi: milli forvetin annesi, Frances Kosta, işlerin nasıl gittiğini anlatmak istedi. Zaniolo ailesinin bakış açısından. “Nicolò sadece vaat edilen sözleşme yenileme teklifini sunmamakla kalmadı, aynı zamanda son birkaç hafta içinde artık projenin bir parçası olmadığını fark etti ve projeden vazgeçildi. Ardından Roma ona onu Haziran ayında satmak istediklerini söyledi ve o da kabul etti. bir köşe, ışık söndü”.

“Roma, Zaniolo bir hain değil”

verdiği röportajda Spor Kuryesi Zaniolo’nun annesi de Giallorossi meydanını bölen bazı tartışmalı noktalara açıklık getirmek istedi. “Onun bir vatan haini olduğunu, oynamayı reddettiğini söylediler. Kırık bir omuz için sızıntılarla oynadığı zamanları söylemeden onu deli sandılar. Gerçekten kötüydü,” diye açıklıyor Costa, Fiorentina’ya çağrılmadığı zaman zayıf, titriyor.” Ocak ayında “teknik direktörle anlaşarak” sahaya çıkmama kararı ve Roman taraftarlarına minnettarlık, “onların suçu olmasa da kendilerine söylenene inansalar” da sonsuza dek kalacak.

Zaniolo, Milan’ın maaşı düşürülürdü

Costa ayrıca pazarın iç içe geçmesinden de bahsediyor. Bournemouth, önce oyuncuyu arayan ve ardından ilk retten sonra Sassuolo’dan Traoré’yi tercih ederek onu terk ettim. “Nicolò’ya yılda beş milyon teklif ettikleri doğru değil. Milano Oral Tottenham maaşı düşürülürdü, en fazla Roma’dan giderken aldığı parayı isterdi.” Kapatmak istediler ve kapattılar. Hızlı bir şekilde toparladık.”

Galatasaray ve Zaniolo, Türkiye ve Suriye’de deprem nedeniyle yerinden edilenler için yardım kolileri hazırlıyor

09 Şubat 2023

konular