Cremonese-Pisa maçı sonrası hakem istifa etti: “Futbolu hayatımın en zor anında bırakıyorum” – Futbol

SeviYorum

New member
19 Eki 2020
720
0
0
Serie B'de Cremonese ile Pisa arasında oynanan maçın sonunda düdük çaldı. Birkaç dakika sonra bunun hakem olarak son maçı olacağını duyurdu. Parma'nın terfi günü olan 1 Mayıs, takımların sahaya veda ettiği güne denk geldi. Manuel Volpi.

Hakem maç sonunda istifa etti

Otuz beş yaşında, Città della Pieve'de doğdu, Arezzo bölümüne kaydoldu. Ayrıca son yönetimini Cremona stadyumunun tribünlerinde bulunan sevgili kardeşi Michele de alkışladı. “Sevgili derneğimden istifamı sunuyorum. Sevgi ve sonsuz şükranlarımla, Manuel.” Bu onun dur dediği mektup. Volpi çok hassas bir kişisel dönemden geçiyor ve bu muhtemelen sezonluk performansını da etkiledi. Tüm meslektaşlarının farkında olduğu bu sorunlar, Bu duyuruyu suiistimal etmeye çalışanlara yönelik bir hikaye takip etti: “Çok ciddi bir kişisel sorun nedeniyle istifa ettim… Beni itibarsızlaştırmak için yanlış bilgiler yazmak isteyen herkes avukatlarımla eğlenecektir. “.

İstifa eden hakem: Orsato'ya teşekkürler

Sorunlar İtalyan hakemlerin sendika temsilcisinin desteğiyle de ele alındı, Daniele Orsato. Bu yıldan bu yana Lahey'deki meslektaşlarına karşı neredeyse ağabey rolünü oynamadı: Di Bello'yu, şampiyonanın başlangıcındaki meşhur hatasından sonra (VAR'ın hiç yardımcı olmadığı) göremeyerek korudu. Juventus'a karşı Bologna lehine penaltı. Ve sonra onu grup içinde bir siper haline getiren diğer örnekler. Bu, Volpi'nin kendisine ödemek istediği ve kararını açıklayan mesajla da kanıtlanıyor: “Burada, en güçlüsüyle ve hayatımın en zor anında yanımda duran bir adamla birlikte kapatıyorum…” diye yazdı , Orsato ile bir fotoğraf yayınlıyor.

Hakem istifa etti: mektup

Bunlar, kariyerinin sonunu duyurmak için Instagram'a emanet edilen mektubun ilk sözleri. Duygusal bir gönderi: “Sevdiğim dernekte hakemlik ve diğer görevleri bırakıyorum. Beni şimdi olduğum adam ve baba yapan yolculuğum, 20 yılın ardından sona eriyor. Başkanımızdan Serie A’ya gelme hayali kuran çocuklara kadar tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Spalletti İlk çaylak yarışımda ilk 2'ye kadar. Tanıma şerefine eriştiğim şampiyonlardan, olmayı ümit eden çocuklara kadar tüm futbolculara teşekkür ediyorum… Herkes şunu hatırlasın ki hata yaptığımızda sizden daha çok üzülüyoruz çünkü tek amacımız en iyi hizmeti vermek. futbola… Bugün bana karşı her zamanki örnek davranışları sergileyen ve maçın sonunda çalışmalarımla ilgili onlara anlattığım her şeyi kabul eden tüm oyuncularıma teşekkür ediyorum… beni benden alan bu dünyanın bir parçası olmak harikaydı. ben çocuklardan San Siro'ya. Sayesinde: Rocchi, Rizzoli, Morganti, Giannoccaro, Trefoloni, Stefani, Gava, Pacifici, Brighi, Damato ve Gervasoni Amatörden Serie A'ya uzanan yolculuğumda bana eşlik eden hepinize yürekten teşekkür ederim. Manu”.