Zeman Pescara'dan istifa etti: “Kişisel sorunlar yüzünden zorlandı” – Futbol

SeviYorum

New member
19 Eki 2020
784
0
0
Zdenek Zeman Merhaba de Pescara. Bohem teknik adam, geçtiğimiz günlerde geçirdiği kalp ameliyatı sonrasında teknik direktörlük görevinden istifa etmişti. “Şu anda ayrıldığım için üzgünüm, ancak kişisel değişimler beni bu seçimi yapmaya zorladı – Zeman'ın sözleri kulübün internet sitesinde yer aldı. Pescara'ya o kadar büyük bir coşkuyla döndüm ki, futbol borcum nedeniyle bu karara vardım. Bana önemli duygular yaşatan bir karenin karşılığını almak istedim; geçen yıl buna yaklaşmıştık ve bu yılın farklı bitmesini içtenlikle umuyordum”.

Takıma veda eden ve resmi olarak istifasını sunan Zdenk Zeman, bugün mavi-beyazlı ekibin teknik liderliğinden ayrılıyor. Kocaman bir kucaklama bayım! pic.twitter.com/9cWHhT6X1T

— Pescara Calcio (@PescaraCalcio) 22 Şubat 2024
“Çocukları – antrenör devam ediyor – yetenekli ve spor yollarına devam edebilecek insanlara bırakıyorum. İnsanların yakınlığıyla iyi şeyler yapabileceklerine eminim. Her zaman bana yakın olan kulübe teşekkür ediyorum, aramızda her zaman zaman içinde inşa edilen bir sevgi ve dostluk ilişkisi olacak ve bunun yakında diğer önemli anları deneyimlememize olanak sağlayacağını umuyorum.” Pescara liderliğini bana emanet etti. Zeman'ın yardımcılığına ilk takım, Giovanni Bucaro.