Vieri: “Bobo TV’de anlaşmazlığın ekonomik nedenlerinden bahseden her kimse domuzdur” – Futbol

SeviYorum

New member
19 Eki 2020
784
0
0
Şahsın ifadesinin ardından Antonio Cassano“Paranın bununla hiçbir ilgisi yok ve bana sadece eşim emir verebilir” diyen Bobo TV’nin sansasyonel çöküşünü konuşmak artık bir numaralı kahramanın elinde. Demek ki Christian Vieritarafından ulaşıldı Haber yayılıyor Çarşamba günü saat 20.35’te Canale 5’te yayınlanacak bölüm için.

Cassano ve Bobo TV’ye veda: “Paranın bununla hiçbir ilgisi yok ama bana sadece eşim emir verebilir”

06 Kasım 2023

Vieri: “Değişmek doğru. İşimiz bitti, hayat bu.”

Altın Tapir’in geleneksel dağıtımında Valerio Staffelli Vieri tarihi gruba veda hikayesini anlatıyor Nicola Ventola, Lele Adani ve Cassano. Eski forvet “Hiçbiri doğru değil” yanıtını verdi. Muhabir, her şeye kendisinin karar verip diğerlerine zorbalık yapmak istediğinin doğru olup olmadığını soruyor: “Herkes istediğini söylüyor ama benim için cevap vermenin bir anlamı yok. Bazı şeyler özel kalır. Birkaç yıl sonra değişmesinin doğru olduğunu söyleyebiliriz. İşimiz bitti, hayat bu.”

Vieri: “Ekonomik nedenlerden bahsedenler başarısız oldu”

Staffelli, Cassano’nun dahil etmek istediğini ima ettiği “gizemli” beşinci adam konusunda ona baskı yaptığında Vieri şöyle yanıt veriyor: “Bu beşinci adamın kim olduğunu bile bilmiyorum. Tiyatro yapmak istemediğim bile doğru değil. Ancak motivasyonun ekonomik olduğunu söyleyen tüm domuzlara, korkaklara ve lağım farelerine tek bir şey söylüyorum: sizler başarısızsınız.” Bobo TV davası için verilen kupanın teslim edilmesiyle Vieri, on Tapire kazanıldı.

BoboTv tişörtüyle Adani ve Ventola’nın gizemli sessizliği

04 Kasım 2023