Spalletti ve Totti barış için buluşuyor. Koç: “Ona sarılmayı hiç bırakmadım. Gelin Bebek İsa’ya birlikte gidelim” – Futbol

SeviYorum

New member
19 Eki 2020
784
0
0
ROMA — Onları (her ikisini de) birbirlerinden uzaklaştıran ayrılıktan sonra yıllarca birbirleriyle konuşmadılar Roma. Bu tartışmaların ardından sessizlik geldi, ta ki kendilerini iki düşman gibi gösteren bir diziye kadar. Sonra, aylar süren yavaş yakınlaşmanın ardından, netleşme. Totti elini uzattı Spalletti Walter Veltroni ile yaptığı röportajda Corriere della Sera: “Ona tekrar sarılmak isterdim, o eşsizdi.” Neredeyse davete benzeyen bir mesaj.

Spalletti’den Totti’ye davet

VE Luciano Spalletti bu daveti dikkate alınmadan bırakmak istemedi. Hatta bunu bir teklife dönüştürdü: “Ona sarılmayı asla bırakmadığımı… onu her zaman yanımda isteyeceğimi ona anlamasını sağlayamadığım bir dönem oldu.” milli takım antrenörü de eski kaptanına yardım eli uzatmak istedi. Bunu kutlamak için şimdiden somut bir randevu gibi görünen, yeni keşfedilen huzur takip ediyor: “Olimpico’daki bir sonraki maçtan önce pediatri hastanesinde ortak noktalarımız olan bazı arkadaşlarımızı ziyarete gideceğim. Bebek isaonu birlikte ziyaret etmek güzel bir fırsat olabilir.”

Roma’da Randevu

İtalya, 17 Kasım’da Roma’da Makedonya’ya karşı oynayacak. Önceki günler, Totti ile Spalletti arasında yeni kurulan dostluğun mühürlenmesi için doğru günler olabilir. Ve birlikte zor durumdaki çocuklara yakınlıklarını hissettirecek bir şeyler yapın.