Pavel Nedved ve oğluna 6 maç ceza: tükürme, hakaret ve protesto – Futbol

SeviYorum

New member
19 Eki 2020
784
0
0
Protestolar, hakaretler, hakaretler, tükürmeler: Pavel Nedved altı maç men cezası aldı. Eski Juventus ve Lazio futbolcusu değil, oğulPavel Junior’da oynuyor Yeni LanzesePiedmontese İkinci Kategori ekibi.

Spor hakiminin diskalifiye gerekçeleri, hükmünde şöyle açıklanıyor: “Hakeme yönelik, önce hakaret ve aşağılama nedeniyle oyundan atılma, daha sonra hükmün tebliği üzerine bu davranışın tekrarlanması ve ayrıca yere tükürme gibi ciddi saygısız davranış nedeniyle. Hakemin yanına, ona dokunmadan.”

Sanabria ve ben Messi’ye tükürdük: Totti’den Rijkaard’a kaç örnek var

kaydeden Furio Zara

13 Ekim 2023

Materazzi’ye sert darbe

Birkaç yıl önce Pavel Nedved Junior’ın adını zaten duymuştuk. Bir gol için değil, Marco’ya aynı şekilde bir yanıt için Materazzi. O dönemde Juventus’un teknik direktörü olan babası, Bianconeri’nin şampiyonada kazandığı galibiyet serisi nedeniyle rakiplerini kışkırtmıştı: “Oğlum ortaokula gitti, şimdi araba kullanıyor ve üniversiteye gidiyor ve scudetto hâlâ bizim”. söz konusu. Ve Materazzi: “Pavel, çocuklarım anaokulunda ve ilkokuldayken Şampiyonlar Ligi ve Dünya Kupası’nın kazanıldığını gördüler.”

Cevap veren kişi Pavel Jr.’dı: “Dürüst olmak gerekirse, Marco’nun sözlerinden pek etkilenmiyorum, ancak basit bir nedenden ötürü, biz güncel olaylardan bahsederken o, 10 yıldan daha uzun bir süre önce meydana gelen olaylara gönderme yapmaya devam ediyor. Her ne kadar çok önemli olsa da, değeri. Babamın söylediği sözlerin gerçek olduğu, uydurulmuş bir şey olmadığı göz önüne alındığında neden kendisine danışıldığını bilmiyorum. Bunu söyledikten sonra şunu da söylemek gerekir ki, adil olanla yetinenler de var. her on yılda bir kupa ve 10 yılda 18 kupa kazanan ve hala aç olanlar. Barış. Not: Birisi özel olarak bana 2006 Dünya Kupası’nın Inter’le ne alakası olduğunu açıklasın.”