Materazzi, Gigi Riva ile tartışırken: “Beni affettiğinizi biliyorum ama tekrar özür diliyorum” – Futbol

SeviYorum

New member
19 Eki 2020
788
0
0
Gözyaşları ve bir hatıra. Bu, sevdiği kişi için Gigi Riva, merkezinde Thunderclap'in büyük insanlığının yer aldığı başka bir anekdottur. Bu sefer heyet başkanı olarak Ulusal. Marco MaterazziInter ve İtalya'nın eski savunma oyuncusu, Instagram profilinde şunları söyledi: “Gigi, beni affettiğini biliyorum, ama belki de sana doğruyu söylemediğim tek sefer için özür dilemenin doğru zamanıdır. Ocak ayındaki o gün. 2007'de Roma'dayken Blatter gelip özür dilemek: bize Berlin'deki dünya kupasını vermemişti. Benden ona karşı nazik olmamı istedin. 'Hayır, Gigi: Onun elini asla sıkmayacağım, asla, asla…'. Anı önemsiz göstermek için elinden geleni yaptın ama nasıl olduğumu biliyorsun. Bunu o kadar iyi biliyordun ki, diye devam ediyor Materazzi, bu kadar çok kişi bana saldırdığında belki de beni herkesten daha fazla savunan sen oldun”.

2006 dünya şampiyonu daha sonra başka bir olayı hatırlıyor: “Mavi formaya vedamı erteleyen sendin: Inter'le Cagliari'deydim, milli takımdan ayrılma fikrimin değiştiğine beni ikna etmek için antrenman kampında beni ziyarete geldin. takım Yanlıştı. Bu sensin Gigi: az konuşan ama her zaman doğru kelimeleri bulan biri. Bu yüzden bugün acının ne kadar güçlü olduğunu söyleyecek hiçbir şey bulamıyoruz. Ve seni ne kadar özleyeceğiz “