Maradona jr, Napoli United yedek kulübesine tartışmalı veda: “Oyuncular yiyeceksiz ve parasız kaldı” – Football

SeviYorum

New member
19 Eki 2020
784
0
0
Deneyim en kötü şekilde sona erdi Diego Armando Maradona Jr. bankında Napoli Birleşik2009 yılında, Napoli metropol bölgesinde ikamet eden sığınmacıların ve dışlanma riski taşıyan gençlerin katılımı yoluyla spor yoluyla sosyal içermeyi teşvik etmek amacıyla kurulmuş bir ekip. Oğlu Pibe de Oro ve hıristiyan sinagra 2021’den beri Eccellenza Campania kulübünün yedek kulübesinde oturuyordu. İstifa Instagram üzerinden geldi: “Dört ay – 100 günden fazla para almadan geçti. İş ve kişisel ilişkiler etkilendi. Binlerce erkek var. takım evden kilometrelerce uzakta ve Napoli United onları bakkaliye beş parasız, yemeksiz, hatta bir keresinde günlerce sıcak susuz bıraktı.Dayanamadım, artık bu tür haksızlıklar karşısında yerimde duramayacaktım. . entegrasyon, kabul ve insanları yemeksiz bırakmak biraz yersiz”.

Kulüp: “Zor bir dönem”

Kulüp, “bu iki yılda büyük bir fedakarlık ve özellikle zor bir anda büyük bir profesyonellik sergilediğini kabul ettiğimiz” teknik direktör Diego Armando Maradona junior ve ekibinin istifasını kabul etmek zorunda olduğunun bilinmesine izin verdi. Hem organizasyonel hem de ekonomik açıdan geçen yıl olduğu gibi, ilk günden son güne futbol oyununa derinden saygı duyan, işini sorumluluklarının ötesinde seven insanlarla tanıştık. Hepimizin zor olduğunu bildiğimiz ancak onlar gibi daha fazla profesyonele ihtiyaç duyduğu bu dünyada herkese en iyi şekilde devam etmesini diliyoruz,” diyerek sözlerini tamamlıyor Napoli United.

Başkan: “Diego’ya olan sevgi ve saygı devam ediyor”

Başkan Antonio Gargiulo açıklamasını eklemek istedi: “Aralık ayında birinciydik, sonra çöktük. Başından beri zor bir sezon geçirdik. Daha sonra tribünsüz patlayan Sağlık alanında iddiaya girdik ve bize sadece zaman, taahhüt, iş ve para kaybettirdi.Bazı tarihi ortaklar bize sırt çevirdi ve sezon böyle geçti.Diego’nun cümleleri ağır ama patlamasını anlıyorum.Yorum yapmayacağım çünkü bizi tanıyanlar bilir yaklaşık 15 yıldır bu faaliyetleri yapıyoruz: futbol, sosyal ve entegrasyon. Bu bizim için kötü bir yıl. Tekrar ediyorum, Diego’ya karşı gösterilen sevgi ve saygının aynı kaldığını anlıyorum.”

konular