Lele Adani karakol önünde: “Kendimi adalete teslim etmeye hazırım” – Futbol

SeviYorum

New member
19 Eki 2020
784
0
0
Lele Adani kendisini adalete teslim etmeye hazır olduğunu söylüyor. Açıkçası yorumcunun paradoksu Rai spor eleştirmenlerinin köleliğini kınama suçunu işlediği için polis karakoluna teslim olmuş gibi davranan kişi.

Sırayla gidelim. Sosyal medyada eski üye Bobo TV motosikletini park ettiği karakolun önünde olduğunu herkese anlatıyor: “Arkadaşlar” diye başlıyor, “herkese günaydın. Benim için kolay değil, burada karakolun önündeyim ve gideceğim. Kendimi adalete teslim ediyorum. Sebebini de bu video mesajla size açıklamak zorunda kaldım çünkü son aylarda sizden kölelik kavramını zorla almaya çalıştım. Maalesef iyi bir gün olmayacak, güçlü olacak. Çünkü spor iletişiminin bu kadar açık, özgür, duyarlı bir kısmında sizden kölelik kavramını zorla almak değil mi? Ruhsal ve zihinsel olarak açık. Yapabileceğim en ciddi şeydi. Kendimi tekrar oyunun içine sokmak doğru. Adaletin lütfu, eğer birkaç hafta benden bir daha haber alamazsan nedenini anlayacaksın. Başka türlü yapamazdım, sana şahsen söylemek zorundaydım. Senden özür dilemeliyim ve sonuçlarına katlanacağım. Yaşasın futbol”.

Adani, Allegri'ye karşı: “Inter, Juve'den üstün değil. Çalışma ve organizasyon sayesinde kazanıyorlar”

Geçen 4 Şubat'ta, Inter'in Scudetto karşılaşmasında Juventus'a karşı kazandığı zaferden sonra, Spor Pazarı Adani, en sevdiği “hedeflerden” biri olan Juve teknik direktörü Massimiliano Allegri'yi hedef almış, Simone Inzaghi'nin oyun açısından kendisini geride bıraktığını iddia etmiş ve Inter'in Serie A'nın en iyi kadrosuna sahip olduğuna inananlara saldırmıştı: “Farkı, açıkladı: çalışma kültürü ve oyunun organizasyonu tarafından yaratılır”.

Veda anında bile Gökyüzü Adani, “samimiyet”ten söz etti ve ardından “Messi gibi kulluk düzeyinde” sloganını ortaya attı. Ben fikir birliği için yaşamıyorum, politikacı değilim. Tartışma iletişimin özüdür. Bize hakikat rehberlik etsin. Alanın… “.

Konular