Jüri, Majors’ın eski kız arkadaşına kafa travması sonrasında yardım aramamasını söylediğini duydu

Canan

Global Mod
Global Mod
25 Mar 2021
2,112
0
0
Jüri, Majors’ın eski kız arkadaşına kafa travması sonrasında yardım aramamasını söylediğini duydu
Aktör Jonathan Majors, geçen yıl Londra’da belirsiz bir olayda kafa travması geçiren eski kız arkadaşına tıbbi yardım almaması için yalvardı ve ona şunları söyledi: “Korkarım hastaneye gidersen ne olabileceğine dair hiçbir fikrin yok. ”

Bu yorum, Bay Majors’ın eski kız arkadaşı Grace Jabbari’nin, aktörün Manhattan eyalet mahkemesindeki davasında sona eren ifadesinde Cuma günü kayıtlara geçen, daha önce açıklanmayan çok sayıda kısa mesajdan biriydi.

Bay Majors, Mart ayında saldırı ve tacizle suçlandı. Savcılar, onun evine giderken arabada Bayan Jabbari’ye saldırdığını, yüzüne yumruk attığını, şiddetli bir şekilde elini yakaladığını ve araçtan indikten sonra onu tekrar arabaya attığını söyledi.

Tutuklandığı sırada Bay Majors yükselen bir Hollywood yıldızıydı, ancak kariyerini takip eden aylarda kariyerinin durduğunu gördü. Masumiyetini kanıtlamak ve mesleki itibarını kurtarmak için, bir kabahatten dolayı yargılanmak gibi alışılmadık bir adım attı.

Cuma günü mahkemede açıklanan metin alışverişi, Bay Majors’ın şu anda karşı karşıya olduğu suçlamalara yol açan tartışmadan yaklaşık altı ay önce, Eylül 2022’de gerçekleşti. Avukatı, saldırganın değil aktörün saldırının kurbanı olduğunu savundu.

Bayan Jabbari’nin ifadesi sırasında mahkemede ekranda görüntülenen metinlerin öncesinde yaşanan olayın ayrıntıları açıklanmadı.

Ancak Ekim ayındaki bir mahkeme dosyasında savcılar, “Eylül 2022’deki bir olayla ilgili Londra’dan gelen tıbbi kayıtları” içeren bir Londra Metropolitan Polisi raporuna atıfta bulundu. Bayan Jabbari, kendisi ve Bay Majors’ın o sırada Londra’da birlikte yaşadıklarını ifade etti.

Cuma günü Bayan Jabbari jüriye metinleri okumaya başladı. Ağlamaya başlamadan önce yalnızca birkaç satır okudu. Savcı Kelli Galaway okumaya devam etti.

Bayan Jabbari’nin bir hastanede tedavi görmesi gerekip gerekmediği konusunda Bay Majors ona şunları yazdı: “Size sorular soracaklar ve bizi gerçekten koruduğunuza inanmadığım için yalan söyleseniz bile bu bir soruşturmaya yol açabilir. “ve bir şeyden şüpheleniyorlar.”

Bay Jabbari uyuyamadığını, daha güçlü ağrı kesicilere ihtiyacı olduğunu ve hastaneye gitmesi gerekirse kafasını vurduğunu söyleyeceğini söyledi.

“Seninle birlikte olmak istediğim bu kadar açıkken sana gerçekte ne olduğunu neden söyleyeyim ki?” diye yazdı ve Bay Majors’ın kendini güvende hissetmemesi halinde hastaneye gitmeyeceğini ekledi.

Mahkemede okunan başka bir metinde Bay Majors, Bayan Jabbari’ye önceki akşam “eve dönmektense kendimi öldürmeyi düşündüğünü” yazdı.

Davaya bakan yargıç Michael Gaffey, Bayan Jabbari’nin tanık kürsüsündeki ifadesinden önce, savcıların duruşma sırasında metin mesajlarını delil olarak sunmalarına izin verilmeyeceğine karar vermişti. Ancak Perşembe günü çapraz sorgu sırasında Bay Majors’ın avukatı Priya Chaudhry’nin sorgusu metinlerin kabulüne “kapıyı açtı”.

Bu sorgulama sırasında Bayan Jabbari, Bellevue Hastanesi’ndeki doktorlara Mart ayındaki kavgada yaşadığı yaralanmaların nedeni hakkında tüm ayrıntıları veremediğinde Bay Majors’ı korumaya çalıştığını söyledi.

Bayan Galaway’in bir sorusuna yanıt olarak “Sonuçlarından korkuyordum” dedi. “Ne söyleyeceğimi ve bunun onu nasıl etkileyeceğini.”

Savcılar bu hafta yaptıkları açılış konuşmasında, Bay Majors’ın ilişkileri boyunca Bayan Jabbari’ye kötü muamele ettiğini söyledi.

Bayan Jabbari, ifadesinin başlarında, Bay Majors’la ilişkisinin başlangıcından birkaç ay sonra, Aralık 2021’de başladığını söylediği yarım düzineden fazla olayı anlattı; bunlardan birinde Bay Majors’ın kendisine bir mum fırlattığı ve diğerinde de Dent’in ona zarar verdiği görüldü. durduğu yerin yakınındaki duvar.