Futbolcular sanal model Emily'ye başvurdu: “Neden erkek arkadaşın yok?” – Futbol

SeviYorum

New member
19 Eki 2020
784
0
0
Futbolcular, milyarderler, MMA savaşçıları, tenis oyuncuları. Hayatta çok fazla popülerliğe sahip olan ve faaliyetleri konusunda hevesli olan insanlarla tanışmada sorun yaşamayan insanlar. Ne canlı yayında ne de sosyal medyada. Ancak dört aydır Instagram'da karşılaşan kişiler arasında şüphelenmeyen kurbanlara neden olan başıboş bir top var. Adı Emily, çok güzel. Onunla tanışmak isteyen bazı VIP'lerin özel temaslarını tetikleyecek noktaya kadar. “Nasıl olur da bu kadar güzel bir kadının erkek arkadaşı olmaz?” Ünlü bir Alman futbolcuya soruyor. “Bilmiyorum merhaba merhaba merhaba” diye yanıtlıyor ve bir ifade ve küçük bir kalp ekliyor. Israr ediyor ve onu WhatsApp'ta bulup bulamayacağını soruyor. Her şey doğru gibi görünüyor, aslında değil. Emily Hacılar tamamen yapay zeka ile oluşturulmuş ve yaratıcısı, çok ünlü kişilerin model-influencer ile özel olarak iletişime geçerek onu gerçek olduğuna ikna ederek onu dışarı davet ettiğini ortaya çıkardı. Günlük posta Adı açıkça bilinmeyen Alman futbolcuyla yapılan sohbeti yayınladı, ancak bu açıklama bizi diğer sosyal kullanıcıların sağlamlaşmış şöhrete sahip olduğunu hayal etmeye bırakıyor. Ayrıca listede bir arkadaşı da var Cristiano Ronaldo.

Emily, fotoğrafları ve videolarıyla yalnızca dört ayda 130 binin üzerinde takipçiye ulaştı ve birçok prestijli marka tarafından ürünlerine referans olarak seçildi. Yaratıcısı, “Chat GPT'ye ortalama bir erkeğin hayalindeki kızın kim olduğunu sordum ve o da şöyle cevap verdi: uzun kahverengi saçlı ve uzun bacaklı, bu yüzden ona onu tam olarak böyle yaratmasını söyledim” dedi. “Amaç “Onu güzel ve güzel kılmaktı” çekici. Onu mümkün olduğu kadar gerçek tutmak istedim” diye devam etti kadın, Emily'nin hızla zengin, güçlü ve başarılı erkeklerin dikkatini çekmesi nedeniyle en parlak umutlarının bile ötesine geçtiğini açıkladı. Sizi Dubai'ye “tanışmak ve tanışmak” için davet etmeye hazırım Emily o kadar başarılı bir yaratım ki haftada yaklaşık 10 bin dolar kazanıyor. Çünkü güvenilir biri ve ünlü Alman futbolcu ona sadece “Instagram ve Fanvue” kullandığını açıkladığında bile hiçbir şüphesi yoktu. “. İkincisi, açıkça sanal kadınların erotik içeriklerinin para karşılığında yayınlandığı OnlyFans'a benzer bir platformdur.