BoboTv’den Vieri, Adani, Cassano ve Ventola’ya yanıt verdi: “Lele ile tartıştıktan sonra üç arkadaşım tarafından yalnız bırakıldım ve beni WhatsApp ar

SeviYorum

New member
19 Eki 2020
784
0
0
Günlerce süren saldırılar, suçlamalar, yüksek sesli sessizlikler ve sosyal medyadaki imalar sonrasında, Christian Vieri üç eski yol arkadaşına yanıt vermeye karar verdi. Bobo TV: Lele Adani, Antonio Cassano Ve Nicola Ventola. Eski forvet, bakış açısını Instagram’daki üç hikayesi aracılığıyla şöyle dile getirdi: “Son günlerde benim dışımda pek çok kişi konuştu ve bu durumla ilgili ilk ve tek yorum bu olacak. Vieri şöyle açıkladı: 31 Ekim’de Lele ile BoboTv’nin gelecekteki sosyal stratejileri hakkında tartıştık. Sonra her şey orada sona erdi ve kimse tarafından başka bir şey yazılmadı.”

Adani, Vieri’ye saldırıyor: “Eğer değişim doğruysa neden kimse bilmiyordu?”. Ve BoboTv, Totti ve Adriano’yla birlikte Radyo TV Serie A’ya çıkıyor

10 Kasım 2023

Vieri: “Eski BoboTv bitti”

Ancak yakın zamanda Serie A Radyo TV ile anlaşma imzalayan ve yeni konuklara yer açacak olan Twitch’te oluşturulan TV’nin yaratıcısına göre işler tam olarak böyle gitmedi: “Üç gün sonra, birkaç saat sonra Canlı bölümde Lele, Antonio ve Nicola bana üç sesli harfle gelmeyeceklerini söylediler. Kendimi büyük bir zorluk içinde ve köşeye sıkışmış buldum. O andan itibaren benim için her şey bitti.”

BoboTv, Adani, Ventola ve Cassano Vieri’ye saldırdı: “Bizi kandırdı”

14 Kasım 2023

Vieri: “Halka saygıdan dolayı yayındayız”

Daha sonra Vieri, üç eski arkadaşının olmadığı ilk bölümü anlatıyor: “Canlı yayın yapmamayı düşündüm ama yakınımdakiler bana Plb World’de bir akşam geçirmek için rezervasyon yaptıran ya da kim olduklarını anlamamı sağladılar. Kanala abone olmuştum, bu yüzden ruh halime rağmen bir gülümsemeyle yayına çıkıp sıfırdan başlamaya kendimi ikna ettim. Doğruydu çünkü kahramanlar bu şekilde davranıyor.” Hikayedeki en son kazı, kesinlikle sosyal ağlar aracılığıyla.