Antonio Conte’den Belve’ye: “Juventus’tan ayrıldığım için pişmanım. Oyuncularıma nasıl seks yapılacağını öğretiyorum” – Futbol

SeviYorum

New member
19 Eki 2020
784
0
0
Antonio Conte açık yüreklilikle”Canavarlar”. Son haftalarda Napoli’ye transfer olan teknik direktör itiraf etti Francesca Fagnani (röportaj prime time’da yayınlanacak Baskın 17 Ekim Salı) ve gelecekte Napoli yedek kulübesine çıkmasını da göz ardı etmiyor. “Roma ve Napoli, size aktardıkları tutku nedeniyle kesinlikle deneyimlemek istediğim iki yer. Umarım bir gün bu deneyimi yaşama fırsatı doğar.” Conte, röportajı yapan kişinin baskısıyla şunları ekliyor: “Yarışmaya bir takım mı alınsın? Hayır, çünkü bunlar önceden yaratılmış durumlardır.”

Mancini-Suudi Arabistan davası

Daha sonra Conte, sunucunun tartışmalı istifası üzerine uyarılır. Roberto Mancini İtalyan milli takımının teknik direktörü rolünden. “Onun yerinde ne yapardın?” Lecce’nin antrenörü şöyle cevap veriyor: “Konuya girip başka durumlarda beni rahatsız eden bir şey yapmak istemiyorum.” Fagnani ısrar ediyor: “Yani Suudi Arabistan’a gitmezdin?” Ve Conte: “Gazetelere göre Suudi Arabistan herkese teklifte bulunurdu, ben de bu işin içine giriyorum. Reddettim. Bırak Ulusal? Hayır, milli takım tartışılıyor, kulüp tekliflerinden bahsediyoruz.” Ve ardından: “Mancini’nin Avrupa şampiyonluğunu kazanarak tarihi bir şey yaptığını düşünüyorum, o zaman elbette Dünya Kupası’na katılmaması da vardı. Bunlar şunlar.” yara bırakan durumlar. Benim için de çok zor olurdu. Ama o durumda belki evet, sonrasında ayrılırdım.”

Juventus’a veda

Conte, üst üste üç şampiyonluğun ardından Juventus’tan ayrıldığına pişman olduğunu da belirtiyor: “En çok üzüldüğüm veda, üç yıl sonra Juventus’tan olan vedaydı. Küçük şeylerde bile büyük sorunlar gördüğünüzde… Daha sonra ayrılmaya karar verdim.” Conte ayrıca meslektaşıyla olan sorunlu ilişkisinden de bahsediyor. José Mourinho Francesca Fagnani, Conte’ye bir zamanlar tehditkar bir tonla “ofiste buluşalım” dediğini hatırlattığında, Bay yüksek melek gibi yorum yapıyor: “Ben sokaktan geliyorum, bunu asla unutma”.

Conte ve oyuncuların cinsiyeti

Conte’nin takımının oyuncularına karşı tutumu hakkında da şaka yapılacak yer var. Fagnani, Koç’a müsabaka sırasında kısa süreli ve mümkün olduğunca az çaba gerektiren cinsel ilişkilere ilişkin “talimatlarını” hatırlatıyor ve Conte şunları söylüyor: “Futbolcu geçmişim var, aktarabileceğim pratik deneyimlerim var. Sınır koyamazsınız. ya da belirli durumları yasaklayın, ancak maç yaklaştığında kesinlikle tavsiye mümkün olduğu kadar az çaba sarf etmektir. Mümkün olan en az çaba pasif olmak demektir, karşı tarafın çok aktif olması gerekir.”

Massimo Bochicchio’nun dolandırıcılığı

Çeşitli konuların yanı sıra şu konuya da değiniyoruz: Massimo BochicchioConte’nin de ağına düştüğü VIP dolandırıcı. Fagnani konuyla ilgili düşüncelerini sorduğunda Conte şu yorumu yapıyor: “İtalya’ya döndüğünde yaşananlar, ona verilen tüm bu özgürlükler bana tuhaf geldi. Pek çok kişiyi dolandırdığı çok açık. Çok daha fazla dikkat edilmesi gerekirdi ve bu açıdan bakıldığında biraz gevşeklik olduğunu düşünüyorum. Fagnani soruyor: Herhangi bir şeyi kurtarabildin mi? Ve Conte şunu açıklıyor: “Bir kısım, diğer kısım, ne olacağını göreceğiz.”