Amerikan futbol takımı, kadın futbolcuların regl döneminde kendilerini rahat hissetmeleri için koyu renk şort tercih etti – Futbol

SeviYorum

New member
19 Eki 2020
784
0
0
oyuncularıOrlando Gururuşampiyonluk takımı kadın futbolu amerikan, i ile oynayacaklar koyu şort. Onlar için oyun formasının alt kısmındaki beyaz rengi terk etmek büyük bir zafer. Kulübün bildirdiği gibi, dönemkadın futbolcular kendilerini “daha rahat ve daha güvenli” hissedecekler.

Orlando Pride, şirketin ilk Ulusal Kadınlar Futbol Ligi Oyuncuları dinledikten sonra formasını değiştirmekten, maç boyunca oynanan maçlarda beyaz şort giymekten kesinlikle memnun değil. adetler. Görünüşte önemsiz olan bu değişikliğin ardından orta saha oyuncusu tüm takım adına konuştu. Erika Tymrak: “Oyuncuların kendilerini rahat hissetmelerini sağlamak ve her birinin yalnızca maça odaklanmasını sağlamak için ileriye doğru atılmış büyük bir adım olduğunu düşünüyorum.”

Yeni sayılara ek olarak, birinci sınıf oyuncu deneyimi ve bakımı sağlamaya yönelik yatırımlarımıza devam ederek, dönem endişeleri nedeniyle koyu şortlara güncelleme yapan ilk NWSL takımı olacağız.

— Orlando Gururu (@ORLPride) 28 Şubat 2023
Takımın yeni forması 26 Mart’ta İstanbul’a karşı oynanacak maçta ilk kez sahneye çıkacak. portland dikenleri2023 sezonunun ilki. Koyu renk şort antrenmanlarda da kullanılabilir. “Performansı en üst düzeye çıkarmak ve spora erişilebilirliği artırmak istiyorsak, kadın sporcunun vücuduna yapıştırılan tüm damgaları kaldırmamız gerekiyor” dedi. Haley Carter, Orlando Pride CEO’su -. Profesyonel ve genç oyuncularımız için küçük ama etkisi büyük olan bir kulübün parçası olmaktan gurur duyuyorum.”

konular