Adani kurt maskesi takıyor ve şunu duyuruyor: “Korkaklara, dar görüşlülere, kıskançlara ve kötülere karşı geri dönüyoruz” – Futbol

SeviYorum

New member
19 Eki 2020
784
0
0
2023 yılı BoboTv'ye veda ile sona erdi. Ancak yeni başlayan yılda, Lele Adani ne yapacağını zaten biliyor. Ya da en azından Instagram hikayesinde başlatılan, sonuncusu 31 Aralık tarihli şifreli mesajdan öyle görünüyor. Adani videoda “Sizi ulumaya davet ediyorum” diyor ve üzerinde bir eşofman yüzü var. kurt, sembolik olarak onun için değerli olan bir hayvan – kıskançlığa, adaletsizliğe, kötülüğe, kibire, bayağılığa, yüzeyselliğe, yalana, köleliğe karşı uluma. diye devam ediyor Inter, Fiorentina ve Brescia'nın eski savunucusu, aşağılıklara, dar görüşlülere, sinsilere, korkaklara, kıskançlara, hainlere, sahtekarlara karşı, onlara 2024'ün kapılarına geri döneceğimizi haykırın”. Adani sonra kurt maskesi takıyor, aya uluyor ve şöyle devam ediyor: “Geri dönüyoruz ve artık durmayacağız”.

[IMG alt="

<br><p>Lele Adani 2023'ün son Instagram hikayesinde</p>
<br><p>“/></noscript></p>
<br><p> </source></source></source></picture><figcaption>
<br><p>Lele Adani 2023'ün son Instagram hikayesinde</p><br>
</figcaption></figure>
<br><p><!-- FINE FOTO --></p>
<br><p>Bu, konuşmanın önceki bölümü olan son kısmıydı. <em>meydan okumak</em> bizi bir paylaşım karşılığında kurt sesi çıkarmaya davet eden, Adani'nin, eski BoboTv'nin ve Lele'nin mottosu “futbol, f'li futbol” hayranlarını heyecanlandırmak için. Umut ve beklenti arasında, “geri dönüyoruz” derken birçok kişi eski futbolcunun kamera arkasına dönüşünü tespit etti. Yeni bir futbol formatının halihazırda hazırlık aşamasında olduğu ve 2024'ü devralmaya hazır olduğu göz ardı edilemez.</p><br>
<section class="]https://www.repstatic.it/content/nazionale/img/2024/01/01/105942320-fe7d9fd0-586a-4fb5-a197-80b2ee98c524.jpg[/IMG]
BoboTv'den Vieri, Adani, Cassano ve Ventola'ya şöyle yanıt verdi: “Lele ile tartıştıktan sonra üç arkadaşım tarafından yalnız bırakıldım ve beni WhatsApp aracılığıyla terk ettiler”

17 Kasım 2023