Adani, Cassano ve Ventola Bobo TV’den ayrılıyor. Vieri: “Yalnız devam edin” – Futbol

SeviYorum

New member
19 Eki 2020
784
0
0
Lele Adani, Antonio Cassano ve Nicola Ventola artık yüzler olmayacaklar Bobo TV ile Christian Vieri. Dört eski oyuncunun İtalyan ve Avrupa futbolu hakkında yorum yaptığı başarılı formatın artık sona erdiği görülüyor. Vieri bugün duyuruyu kendisi yaptı: “Bu geceden itibaren sadece benim orada olacağımı bilmenizi istedim. Bob TV. Lele, Antonio ve Nicola’ya varlıkları ve bugüne kadarki işbirlikleri için teşekkür ediyorum. Artık bizi evden takip edenler için yeni programlar oluşturacağız, yeni formatları sizlerle paylaşacağım.”

Bari’deki büyülü gecede Cassano ve Ventola’nın çığlığı: “Teşekkürler arkadaşlar”
Adani, Cassano ve Ventola’ya ne oldu?

maksimumları Adani, değerli rolü Fan coşkunun karşıt noktası olarak Cassano Programın kült tabirlerinden biri olan (“Arıtma, Ventola!”) tüm bunların kaderi sadece bir anı mı olacak? Arka planda kahramanlar arasında bir ayrılık ya da onları yeniden bir arada görecek farklı bir proje var. Programın sohbeti, açıklama isteyen kullanıcıların tepkileriyle doldu, ancak Vieri basitçe şunu yineledi: “Sadece ben olacağım”. Hatta bir buçuk saatlik tek başına yayının sonunda takipçilerine döndü: “Size haberleri duyuracağım, sizinle konuşmak için yeni bir format oluşturacağım”. Düne kadar dörtlü sosyal medyada şakalaşıyordu, ciddi bir ayrılık belirtisi yoktu. Bu nedenle hâlâ krizin hemen biteceğini düşünenler var.

Adani, Gomorrah’tan alıntı yaparak yanıt veriyor: “Deprem iyi bir şey”

Az sonra Lele Adani Instagram’da Gomorrah’ın bir bölümünü izlediği bir hikaye yayınladı: Ölümsüz Cyrus depremden şöyle söz ediyor: “Tanrı’nın isteği. Bu dünya için iyi. Hastalanan bir insan gibi. Ya kendini özgürleştirir ve havasını atar, ya da ölür. Deprem iyi bir şeydir.”

Antonio Cassano’dan Cristiano Ronaldo’ya: “Sen sonsuz bir saniyesin. Sanremo’daki Toto Cutugno gibi”

Bobo TV nedir?

‘Bobo TV’, Vieri’nin Twitch kanalı, yediden fazla programa yer veren başarılı bir fikirdir. Vieri, Adani, Cassano ve Ventola onların da misafirleri vardı Pep Guardiola. Birlikte 2020 yazında ‘Bombacı olarak bir hayat istiyorum’ adlı hit şarkıyı da kaydettiler. Bobo TV bir tiyatro gösterisi haline geldi ve bir yıl önce Katar’daki Dünya Kupası hakkında yorum yapmak için Rai’ye başvurdu ancak pek başarılı olamadı.

Vieri’nin “pezzotto”ya karşı ticari ifadesi